۱۳۹۷-۰۵-۱۰
توزیع دعوتنامه میهمانسرای حضرت رضا(ع) به صورت الکترونیکی
معاون اماكن متبركه و امور زائران آستان قدس رضوی از اجرای توزیع دعوتنامه میهمانسرای حضرت رضا(ع) به صورت الکترونیکی خبر داد.
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، سید خلیل منبتی در این خصوص گفت: در راستای بهره‌مندی عادلانه‌ و گسترده‌تر زائران و مجاوران امام رضا(ع) از میهمانسرای حرم مطهر، آستان قدس رضوی طرح توزیع دعوتنامه به صورت الکترونیک با عنوان «نعیم رضوان» را آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه در این طرح هر شخص با کد ملی خود می‌تواند حداقل یک بار در یک دوره زمانی از غذای متبرک بهره‌مند شود، افزود: این طرح که در حال حاضر به صورت آزمایشی در حال انجام است روزانه حدود 8 هزار پیامک را به صورت تصادفی ارسال می‌کند تا همه بتوانند در طول سال از خوان با برکت حضرت رضا(ع) متنعم شوند.
منبتی با اشاره به جزئیات این طرح گفت: برای ثبت نام و انتخاب زمان مراجعه، لازم است که فرد حتما پیامک حاوی کد اختصاصی را دریافت کرده باشد؛ در صورتی که این پیامک برای آنها ارسال نشده باشد باید منتظر دریافت پیامک بمانند و در آینده با دریافت پیامک دعوت‌نامه را دریافت کنند.
وی افزود: روند ثبت نام در سامانه به این صورت است که با ورود به سایت mehmansara.razavi.ir شماره تلفن همراه و کد اختصاصی خود را وارد کرده و سپس مشخصات خود و همراهان خود را ثبت و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب می‎‌کند.
معاون اماكن متبركه و امور زائران آستان قدس رضوی اضافه کرد: در صورتی که ظرفیت تمامی تاریخ‌ها تکمیل شده باشد افراد می‌توانند بعدا مراجعه و از این فرصت استفاده کنند.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید