۱۳۹۷-۱۱-۰۲
نام‌نویسی اعتکاف حرم رضوی از اول بهمن ماه آغاز می‌شود
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از آغاز ثبت نام برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف سال 98 در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی خبر داد.
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین وبه نقل از خبرنگار آستان نیوز، سیدخلیل منبتی تصریح کرد: نام‎نویسی از علاقه‎مندان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از دوشنبه 1 بهمن ماه آغاز می-شود و تا 14 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: متقاضیان می‎توانند برای ثبت‌نام در مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی به سامانه ثبت نام اعتکاف رضوی به آدرس www.etekaf.aqr.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهند. همچنین علاقه‎مندان می‎توانند از طریق ارسال عدد 8 به شماره 30000008 نیز اقدام به ثبت نام در این مراسم کنند.
منبتی با بیان این مطلب که دریافت کد رهگیری به منزله موفقیت در عملیات ثبت نام خواهد بود، گفت: همه ساله به علت کثرت متقاضيان شرکت در مراسم اعتکاف، از ميان آن¬ها قرعه‎کشي به عمل مي‎آيد، لذا به همراه داشتن کد رهگیری تا زمان قرعه‎کشی و ثبت نام نهایی الزامی‎ست.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در ادامه تصریح کرد: علاوه به ثبت نام اعتکاف رضوی مسجد گوهرشاد، سایر مساجد وابسته آستان قدس رضوی در سطح شهر مشهد مقدس هم پذیرای عاشقان خداجوی خواهند بود که ثبت نام در این مساجد، توسط همین سامانه انجام می‎شود. مسجد صدیقی‎ها، مسجد الرضا(ع) مصلی، مسجد الرضا(ع) خواجه ربیع، مسجد الرضا(ع) احمد آباد، مسجد ملا هاشم و مسجد امام خمینی(ره) از جمله مساجد تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند.
منبتی در پایان گفت: متقاضیان در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام یا پرسش درباره مراسم اعتکاف، می‎توانند با با شماره تلفن‌های 32002060-32003060-32003635 تماس حاصل فرمایند.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید