۱۳۹۸-۱۱-۲۳
حضور باشکوه زائران و مجاوران در راهپیمایی 22 بهمن مشهد الرضا(ع)
خادمان، زائران و مجاوران امام مهربانی¬ها بار دیگر با حضور باشکوه و عظیم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن ساعت 9 صبح امروز در مشهد همزمان با سراسر کشور از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم رضوی با قرائت دسته جمعی صلوات خاصه حضرت ثامن الائمه(ع) آغاز شد.

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خیل عظیمی از خادمان، زائران و مجاوران ثامن الائمه(ع) در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کرده و پس از طی کردن مسیر راهپیمایی، برای بهره­ مندی از برنامه‌های حرم به بارگاه قدسی امام مهربانی‎ها مشرف شدند.

مردم ولایتمدار مشهد مقدس با خانواده‌های خود بار دیگر به راهپیمایی آمدند تا دوباره ولایتمداری، پایداری و حمایت از انقلاب اسلامی ایران را به منصه ظهور بگذارند.

مسئولان و خادمان بارگاه منور ثامن الائمه(ع) نیز در این راهپیمایی همگام با مردم به سمت حرم حرکت کرده و در ورودی‌های حرم نیز با گلاپ پاشی و عود و سپند از مردم استقبال کردند.

حضور مردان و زنان و کودکان و نوجوانان با پرچم‎های ایران، تصاویر شهید سردار سلیمانی، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شکوه غیر قابل توصیفی را در خیابان امام رضای مشهد مقدس به ارمغان آورده بود.

زائران و مجاوران بعد از طی کردن مسیر راهپیمایی در رواق امام خمینی(ره) حضور به هم رسانده و از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه بهره مند شدند.

مدیحه‌سرایی حماسی، قرائت بیانیه و اقامه نماز جماعت از دیگر برنامه‌های راهپیمایی 22 بهمن بود که در حرم مطهر برگزار شد.

خادمان بارگاه منور رضوی طی 24 ساعت گذشته صحن و رواق‌ها را برای حضور زائران و مجاوران آماده کرده و برای بهرمندی بیشتر زائران در تمامی صحن‌ها و رواق‌ها نماز جماعت ظهر و عصر برپا شد.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید