حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۱۰-۲۳
به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی؛

47 زائر اولی از شهرستان قائنات به زیارت امام رئوف(ع) مشرف شدند

همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) ۴۷ زائر اولی برای نخستین بار از شهرستان قائن به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از خبرنگار آستان نیوز در بیرجند، صبح امروز و همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی نخستین کاروان زائر اولی از شهرستان قائن برای زیارت امام رضا(ع) عازم مشهد مقدس شدند.

این افراد که تا به حال توفیق زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) را نداشته‌اند توسط خادمیاران رضوی شناسایی شده و پس از ثبت نام در قالب «طرح مهر درخشان» به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
 این کاروان زیارتی در مدت اقامت خود در زائرسرای مشهد مقدس، ضمن زیارت مضجع شریف حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، از برنامه های فرهنگی و غذای متبرک حضرت رضا(ع) نیز بهره مند می‌شوند.
گفتنی است؛ از ابتدای امسال تاکنون به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی یک هزار و 100 زائر اولی و محروم به مشهد مقدس اعزام شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود