حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۱۰-۲۱

ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی

ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی آغاز شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، مدير امور خدمه آستان قدس رضوي با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به نزديك شدن ماه پرفيض رجب المرجب، برنامه‌ریزی‌ برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم معنوی اعتكاف در مسجد گوهرشاد و مساجد وابسته به آستان قدس رضوي همزمان با سراسر کشور انجام شده است.

محمد توکلی افزود: بر اساس اعلام ستاد اعتکاف آستان قدس رضوی در مشهد مقدس، علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم معنوی از 18 دي ماه لغايت 3 بهمن ماه سال جاری فرصت دارند تا برای نام‌نویسی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه برادران متقاضی شرکت در این مراسم باید 15 سال كامل و خواهران نیز 9 سال تمام را داشته باشند، گفت: علاوه بر مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی، مسجد الرضا(ع) مصلي، مسجد الرضا(ع) خواجه ربيع، مسجد الرضا(ع) احمدآباد، مسجد صديقي‌ها،  مسجد امام خميني(ره) و مسجد ملاهاشم نیز از جمله مساجد تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند که مراسم اعتکاف در آنها برگزار می‌شود.

مدير امور خدمه آستان قدس رضوي همچنین با اشاره به روش‌هاي ثبت نام اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای نام‌نویسی عدد ۸ را به سامانه پیامکی 300008030 ارسال و یا از سایت ستاد اعتکاف به نشانی www.etekaf.razavi.ir اقدام و فرم ثبت نام را تكميل کنند.

توکلی با بیان اینکه علاقمندان به شرکت در این مراسم بایستی تمامی شرایط اعلام‌شده در هنگام ثبت‌نام را مطالعه و رعایت کنند، در غیر این صورت امکان حضور در مراسم را نخواهند داشت، افزود: متقاضیان چنانچه در خصوص ثبت‌نام سؤالی داشته باشند می‌توانند با شماره تلفن‌های 32009091-32009092 با پيش شماره 051 تماس حاصل فرمايند.

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود