حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۹-۱۲

تشرف زائران گرجستانی به حرم مطهر رضوی

زائرانی از کشور گرجستان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، این گروه 38 نفره بعد از تشرف به حرم مطهر رضوی و بهره‌مندی از فیض زیارت ثامن‌الحجج(ع) از موزه مرکزی، موزه قرآن، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد حرم مطهر بازدید کردند.
این گروه از زائران همچنین با حضور در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی از برنامه‌های فرهنگی آستان مقدس رضوی از جمله سخنرانی و بیان معارف دینی، بیان احکام و آداب زیارت و ذکر توسل به اهل ‌بیت عصمت و طهارت(ع) که به همت مدیریت زائران غیر ایرانی این آستان مقدس برای آن‌ها تدارک دیده شده بود بهره‌مند شدند.
فارض رجب اُف سرپرست این گروه، در حاشیه این تشرف گفت: از معصومین(ع) روایت شده است که هر کس به زیارت امام رضا(ع) بیاید دعایش مستجاب است و ما هم به امید استجابت دعا و کسب معرفت نسبت به ساحت قدسی ائمه معصومین(ع) به زیارت امام رضا(ع) می‌آییم.
وی با بیان اینکه حرم امام رضا(ع) سرشار از معنویت و نورانیت است، ابراز کرد: مردم کشور گرجستان اشتیاق بسیاری برای تشرف به زیارت امام رضا(ع) دارند و از مسئولان آستان قدس رضوی تقاضا داریم تسهیلات ویژه‌ای برای تشرف این زائران به بارگاه منور رضوی فراهم آورند.
 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود