حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۹-۰۳
همزمان با هفته بسیج

آیین غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی و میثاق با ولایت برگزار شد

همزمان با هفته بسیج و با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های رهبری و شهدای گرانقدر، به همت حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی آیین غبارروبی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، عصر امروز و همزمان با هفته بسیج، ویژه برنامه میثاق با شهدا با حضور جمعی از خدام بارگاه منور رضوی، کارکنان بسیجی آستان قدس رضوی و آحاد مردم ولایتمدار شهر مقدس مشهد برگزار و مزار شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی غبارروبی و عطرافشانی شد.
مهدی حسن‌زاده؛ فرمانده پایگاه بسیج معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حاشیه برگزاری این آیین اظهار کرد: در این مراسم کاروان بسیجیان آستان قدس و خدام بارگاه منور رضوی با اجتماع در رواق دارالهدایه صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی با آرمان‌های رهبری و شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند و سپس به سمت بهشت ثامن الائمه(ع) واقع در صحن‌های جمهوری، انقلاب اسلامی و آزادی حرکت کرده و مزار مطهر 760 شهید را غبارروبی کردند.
وی بیان کرد: این حرکت در واقع تجدید میثاق با ولایت و شهدا و جدا کردن صف مردم از آشوبگران و حمایت از بیانات مقام معظم رهبری است تا اعلام کنیم همچون گذشته با تمام توان راه شهدا و اهل بیت(ع) را ادامه خواهیم داد.
حسن‌زاده با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی است که با خون شهدا آبیاری شده است، تاکید کرد: کارکنان بسیجی آستان قدس رضوی ضمن محکومیت حرکت مذبوحانه دشمنان در حوادث اخیر، صف خود را از آشوبگران جدا کرده و فرمایشات رهبری را فصل الخطاب خود قرار دادند.
گفتنی است؛ در این مراسم ضمن تلاوت کلام وحی و شعرخوانی و مداحی ذاکران و مداحان اهل بیت(ع) در رواق دارالهدایه، کاروان خدام و بسیجیان آستان قدس رضوی مزار شهدای مدفون در حرم مطهر واقع در بهشت ثامن الائمه(ع) را عطرافشانی کردند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود