حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۹-۰۲
با توجه به برودت هوا و بارش‌های جوی؛

تمامی مسیرهای تردد زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی ایمن سازی شده است

رئیس اداره امور خدمات عمومی حرم مطهر رضوی اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران در چند روز اخیر و جلوگیری از لغزندگی کف صحن ها، مسیرهای تردد زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی ایمن سازی شده است.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین ، محمدرضا سبزعلی در گفت‌وگو با آستان نیوز اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی و احتمال ریزش برف و باران در چند روز اخیر، این مجموعه از چند روز گذشته، هماهنگی های لازم را برای آماده باش و توجیه نیروها انجام داده است.
وی افزود: از این رو بالغ بر ۳۰ هزار متر کف پوش با عرض ۱ متر و ۴۰ از انبارها به کف صحن ها منتقل شده و در حال حاضر تمامی صحن ها، بست ها و دوربرگردان ها، مسیرهای آبخوری ها، باجه های اطلاعات و ... ایمن سازی شده است.
سبزعلی ادامه داد: همچنین طبق هماهنگی های انجام شده با مدیریت خدمات فنی حرم مطهر رضوی، ادوات و تجهیزات لازم از قبیل ماشین های برف روبی، پارو، ضد یخ، نمک و مواد یخ زدا تهیه و همه نیروها آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران گرامی در تمامی صحن ها هستند.
رئیس اداره امور خدمات عمومی حرم مطهر رضوی عنوان کرد: با توجه به لغزنده بودن کف صحن ها و بست های پیرامونی حرم مطهر  از زائران گرامی به ویژه سالمندان تقاضا داریم تا از مسیرهای مشخص شده تردد نمایند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود