حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۸-۲۷
در شب و روز ولادت حضرت رسول اکرم(ص)

120 هزار شیرینی و کیک در حرم مطهر رضوی توزیع شد

همزمان با شب و روز میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی(ص) بیش از 120 هزار کیک و شیرینی در مبادی ورودی حرم مطهر رضوی و در ویژه برنامه‌های مناسبتی این ایام میان زائران و مجاوران توزیع شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، مدیر اداره امور انتظامات و تشریفات حرم مطهر رضوی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت این ایام و به منظور رفاه حال زائران و مجاوران گرامی و به دلیل افزایش تشرفات در شب و روز میلاد پرخیر و برکت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) با فراخوان نیروهای فوق العاده، خدام بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) مشغول خدمت‎رسانی به زائران شدند.
روح الله رنجبر بیان کرد: به همین مناسبت در شب ولادت بیش از 100 هزار بسته کیک از 2 ساعت قبل از نماز مغرب و عشاء در تمامی مبادی ورودی حرم مطهر رضوی توزیع شد.
وی افزود: صبح میلاد نیز به کمک خدام بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع) در ویژه برنامه‌هایی که در تالار ولایت، صحن مسجد گوهرشاد و رواق حضرت زهرا(س) برگزار شد، 23 هزار شیرینی میان زائران و مجاوران گرامی در حرم مطهر رضوی توزیع شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود