حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۸-۲۵
در آستانه میلاد حضرت رسول اکرم(ص)

جدیدترین لوستر مطلا در ایوان نادری صحن انقلاب حرم رضوی نصب شد

در آستانه میلاد پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع) لوستری مطلا در ایوان نادری صحن انقلاب توسط اداره روشنایی حرم مطهر رضوی نصب شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین وبه نقل از آستان نیوز، مهدی حق‌طلب،‌ رئیس اداره روشنایی حرم مطهر رضوی اظهار کرد: این لوستر 3 متر و نیم ارتفاع، 1 متر و نیم قطر و 300 کیلوگرم وزن دارد که توسط نیروهای اداره خدمات روشنایی حرم مطهر ویژه ایوان طلای صحن انقلاب طراحی و ظرف یک ماه ساخته شده است.
وی گفت: جنس این لوستر برنج و مطلاست و یک کتیبه با مضمون صلوات خاصه امام رضا(ع) به طول 3 متر و 40 سانت دور آن نوشته شده است که طراحی این کتیبه نیز توسط نیروهای این اداره انجام شده است.
حق‌طلب افزود: این لوستر دارای طرحی برجسته و زیبا است که مشابه آن در حرم مطهر رضوی وجود ندارد و بنا داریم در آینده لوستری مشابه برای ایوان طلای صحن آزادی بسازیم.
اداره روشنايي حرم مطهر رضوي يكي از قديمي‌ترين بخش‌هاي حرم مطهر رضوي است كه ارادتمندان به بارگاه منور رضوي با توجه به اهميت امر روشنايي اين بارگاه، از قديم‌الايام تاكنون موقوفات متعددي بدان اختصاص داده‌اند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود