حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۷-۱۸
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد:

میزبانی شایسته از زائران دهه آخر صفر با همکاری نهادها و سازمان‌های استان

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی بر میزبانی شایسته از زائران دهه پایانی ماه صفر با همکاری نهادها و سازمان‌های مختلف استان تاکید کرد.

به گزارش پرتالاماکن متبرکه و امورزائرین و به نقل از آستان‌نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی در نشستی که ظهر امروز با حضور مدیران و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان با محوریت تبیین و تشریح اقدامات و برنامه‌های دهه آخر صفر در سالن جلسات سازمان مرکزی برگزار شد، عنوان کرد: این نشست به منظور هماهنگی هر چه بیشتر در خصوص برنامه‌های دهه پایانی ماه صفر و میزبانی از زائران این ایام به ویژه زائران پیاده امام رضا(ع) تدارک دیده شده است.
وی ابراز کرد: فرصت زیادی تا ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ع) و شهادت امام رضا(ع) و امام حسن مجتبی(ع) باقی نمانده است و باید تمام بخش‌ها به ویژه بخش‌های مردمی و دستگاه های متعدد برنامه‌ریزی و اقدامات لازمی را برای پذیرایی درخور زائران در این ایام تدارک ببینند.
خاکسار قهرودی با بیان این نکته که باید امسال نیز همانند سال‌های گذشته، برای مسیر، ورود و استقرار زائران در سطح شهر مشهد، به ویژه خروج زائران برنامه‌ریزی‌ها و تدابیرلازم صورت گیرد، افزود: مسئله خروج زائران نکته بسیار مهمی است؛ زیرا زائران معمولا به صورت دسته جمعی از شهر مشهد خارج می شوند که این مهم می‌طلبد با برنامه‌ریزی دقیق‌تری مدیریت شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه با تاکید تولیت آستان قدس رضوی آمادگی کامل داریم که از همه ظرفیت های مجموعه ها و موسسات برای پذیرایی شایسته از زائران پیاده حضرت رضا(ع) استفاده کنیم، ادامه داد: با توجه به حجم زائران و افزایش آمار حضور آنان در دهه پایانی ماه صفر در شهر مشهد، باید خدمات بهتر و شایسته‌تری ارائه و تدابیری برای افزایش حضور زائران در این ایام اندیشیده شود.
وی خاطرنشان کرد: این مهم با تقسیم کار با سایر نهادها و سازمان‌های استان خراسان میسر خواهد شد و امید است که با همکاری و هماهنگی مسئولان، شایسته‌ترین خدمات را به زائران در این ایام ارائه دهیم.
گفتنی است، این نشست با حضور محمدرضا کلایی شهردار مشهد، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، محسن ازغدی مدیرعامل جمعیت خدمت‌گزار زائران پیاده امام رضا(ع)، مصطفی فیضی سرپرست معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی و جمعی دیگر از مسئولان آستان قدس رضوی و استان برگزار شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود