حدیث روز:
لا يَكُونُ الْمُؤْمِنُ مُؤْمِنًا حَتّى تَكُونَ فيهِ ثَلاثُ خِصال:1ـ سُنَّةٌ مِنْ رَبِّهِ. 2ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ نَبِيِّهِ. 3ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ وَلِيِّهِ. فَأَمَّا السُّنَّةُ مِنْ رَبِّهِ فَكِتْمانُ سِرِّهِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ نَبِيِّهِ فَمُداراةُ النّاسِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ وَلِيِّهِ فَالصَّبْرُ فِى الْبَأْساءِ وَ الضَّرّاءِ.مؤمن، مؤمن واقعى نيست، مگر آن كه سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پيامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پيغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر كردن در زمان تنگدستى و پريشان حالى است.
۱۳۹۸-۰۷-۱۳
در شب و شام شهادت حضرت رقیه(س)

۱۱ هزار غذای نذری در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) توزیع شد

در شب و شام شهادت حضرت رقیه(س) و به همت خادمان و خیرین ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) ۱۱ هزار غذای نذری در میان زاوران و مجاوران توزیع شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین و به نقل از آستان نیوز، در نخستین جمعه ماه صفر و همزمان با شهادت دخت سه ساله اباعبدالله الحسین(ع)، جمعی از خادمان و خیران ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع)، در شب شهادت حضرت رقیه(س) ۳ هزار پرس غذای گرم و در شام شهادت نیز ۸ هزار کاسه آش نذری میان زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی توزیع کردند.
این مراسم بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء میان زائران و مجاوران و هیئات مذهبی در مجاورت باب الجواد(ع) حرم مطهر اجرا شد.
پخت و توزیع غذای نذری برای زائران و مجاوران که در مناسبت‌های مختلف سال همچون ایام ولادت و شهادت حضرات ائمه معصومین(ع) در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) واقع در باب الجواد(ع) حرم مطهر انجام می‌شود همواره مورد استقبال گرم و پر شور زائران و مجاوران قرار می‌گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود