حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۶-۱۷

500 بسته گوشت عقیقه توسط خادمیاران رضوی بین محرومین کرمانشاهی در حال توزیع است

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه گفت: به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان 500 بسته گوشت عقیقه توسط خادمیاران رضوی بین محرومین استان کرمانشاه در حال توزیع است.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از خبرنگار آستان نیوز،  سید محمد جعفر امامیان ضمن اشاره به حدیث نبوی "هر کودکی با عقیقه بیمه می‌شود" گفت: تا کنون  پنج مرحله عقیقه با ذبح 247 رأس گوسفند در استان اجرا شده که مرحله پنجم این طرح با ذبح 32 راس گوسفند در دهه اول محرم توسط خادمیاران رضوی در حال اجراست.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون 247 راس گوسفند نذری طی پنج مرحله توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه به نیابت امام هشتم(ع) و در راستای اجرای نیت امینانه واقفان قربانی شده است.

امامیان در پایان افزود: با اجرای این سنت نیکو و حسنه الهی از محل نذورات خیرین در این مرحله 500 بسته گوشت فراهم شده که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در شهرستاهای گیلانغرب، دالاهو و سرپل ذهاب به صورت منظم و در قالب شبکه های شناسایی شده نیازمندان، محرومین و ایتام در حال توزیع است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود