حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۵-۰۳
به همت خادمان کشیک پنجم دربانان حرم مطهر رضوی اجرا شد

برگزاری تور حرم گردی ویژه سالمندان مقیم سرای سالمند مشهد

به همت خادمان کشیک پنجم دربانان، تور حرم گردی ویژه جمعی از سالمندان سرای سالمند مشهد مقدس در حرم مطهر رضوی اجرا شد.

به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، احمد محمدی دانشور مسئول این گروه در حاشیه این تشرف اظهار کرد: به منظور تکریم و پاسداشت سالمندان، جمعی از سالمندان مؤسسه «سالمندان طیب» به حرم مطهر مشرف شدند و از برنامه‌های فرهنگی و معنوی حرم مطهر بهره‌مند شدند.
وی افزود: قرائت دعا و زیارت دسته جمعی، حضور در رواق دارالهدایه و بهره‌مندی از بیانات سخنران حرم مطهر از برنامه‌هایی بود که برای این عزیزان اجرا شد.
دانشور با بیان اینکه توجه به حمایت‌های عاطفی و معنوی این افراد بيش از نيازهاي مالي آنان باید مد نظر قرار گیرد، گفت: خوشبختانه با حضور در این بارگاه منور و صرف صبحانه در مهمانسرای حضرتی و اهدای تبرکات حرم مطهر موجب خوشحالی بسیار این افراد شد و در نظر داریم تا با همکاری خادمان آستان قدس زمینه حضور بیشتر سالمندان را به حرم مطهر فراهم آوریم.
خادم کشیک پنجم دربانان تصریح کرد: تلاش داریم تا در تور حرم گردی علاوه بر سالمندان، بیماران سرطانی و بیماران خاص نیز به حرم مطهر مشرف و ضمن پذیرایی در مهمانسرای حضرت از سایر برنامه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی بهره‌مند شوند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود