حدیث روز:

أَلْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعينَ حَسَنَةً، وَ الْمُذيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ، وَالْمُسْتَتِرُ بِالسَّيِّئَةِ مَغْفُورٌ لَهُ ... پنهان كننده كار نيك [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشكاركننده كار بد سرافكنده است، و پنهان كننده كار بد آمرزيده است.

۱۳۹۸-۰۴-۳۰
بیش از 50 جانباز قطع نخاع آسایشگاه امام خمینی(ره) از غذای متبرک حضرت رضا(ع) متنعم شدند.

جانبازان آسایشگاه امام خمینی(ره) از غذای متبرک حضرت رضا(ع) متنعم شدند

به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از آستان‌نیوز، این مراسم به همت امور ایثارگران آستان قدس رضوی در آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی امام خمینی(ره) مشهد همراه با اجرای گروه سرود نوجوانان و ذکر توسل به ساحت مقدس امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام کریم دوان معاون فرهنگی آسایشگاه جانبازان امام خمینی(ره) در حاشیه این مراسم اطعام و پذیرایی از جانبازان، گفت: در خراسان رضوی حدود 140 جانباز قطع نخاعی داریم که تحت پوشش خدمات این مرکز توانبخشی هستند.
وی افزود: جانبازانی که اینجا می‌آیند همه جانبازان 70 درصد به بالا و ضایعه نخاعی هستند که در ایام مختلف بر حسب نیازشان به مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) مراجعه می‌کنند و از خدماتی نظیر ویزیت و فیزیوتراپی بهره‌مند می‌شوند و برخی فقط پانسمان سرپایی دارند.
معاون فرهنگی آسایشگاه جانبازان امام خمینی(ره) به جانبازان تحت پوشش این آسایشگاه که به درجه شهادت نائل آمده‌اند، اشاره و بیان کرد: در مدت 32 سالی که این مرکز راه‌اندازی شده، 60 جانباز از اینجا به همرزمان شهیدشان پیوستند و آسمانی شدند.
یادآور می‌شود؛ آستان قدس رضوی در مناسبت‌هایی همچون میلاد با سعادت امام رضا(ع)، امام زمان(عج)، حضرت زهرا(س)، حضرت ابوالفضل(ع) و دهه فجر ضمن برگزاری مراسم فرهنگی و جشن‌های میلاد در آسایشگاه امام خمینی(ره) از جانبازان این آسایشگاه با غذای متبرک حضرت رضا(ع) پذیرایی می‌کند.   

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود