حدیث روز:
لا يَكُونُ الْمُؤْمِنُ مُؤْمِنًا حَتّى تَكُونَ فيهِ ثَلاثُ خِصال:1ـ سُنَّةٌ مِنْ رَبِّهِ. 2ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ نَبِيِّهِ. 3ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ وَلِيِّهِ. فَأَمَّا السُّنَّةُ مِنْ رَبِّهِ فَكِتْمانُ سِرِّهِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ نَبِيِّهِ فَمُداراةُ النّاسِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ وَلِيِّهِ فَالصَّبْرُ فِى الْبَأْساءِ وَ الضَّرّاءِ.مؤمن، مؤمن واقعى نيست، مگر آن كه سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پيامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پيغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر كردن در زمان تنگدستى و پريشان حالى است.
۱۳۹۸-۰۳-۰۴

اختصاص 100 دستگاه ون برای جابه‌جایی زائران حرم رضوی در شب‌های قدر

معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی 100 دستگاه ون را برای جابه‌جایی زائران و مجاوران به صورت رایگان از محل‌های تعیین شده تا حرم مطهر رضوی در شب‌های قدر در نظر گرفته است.
به گزارش پرتال اماکن متبرکه و امور زائرین و به نقل از آستان نیوز، مدیر امور رفاه زائران آستان قدس رضوی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در مسیرهای منتهی به حرم مطهر، تعداد ۱۰۰ دستگاه ون برای ارائه خدمات به زائران و مجاوران در شب‌های قدر در نظر گرفته شده است.
حمید حبیبی‌پور افزود: با بیان اینکه در زمان اوج شلوغی نیز 400 نفر از نیروهای بخش ویلچر به سالمندان و ناتوانان در مسیرهای منتهی به حرم مطهر ارائه خدمت خواهند کرد، گفت: زائربرها نیز از زمان بسته شدن خیابان‌ها در زیرگذر حرم مطهر به زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‎رسانی می‌کنند.
وی اضافه کرد: این معاونت تلاش دارد تا با آمادگی کامل تا پایان مراسم شب‌های قدر به زائران و مجاوران خدمات‌رسانی کند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود