حدیث روز:
لا يَكُونُ الْمُؤْمِنُ مُؤْمِنًا حَتّى تَكُونَ فيهِ ثَلاثُ خِصال:1ـ سُنَّةٌ مِنْ رَبِّهِ. 2ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ نَبِيِّهِ. 3ـ وَ سُنَّةٌ مِنْ وَلِيِّهِ. فَأَمَّا السُّنَّةُ مِنْ رَبِّهِ فَكِتْمانُ سِرِّهِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ نَبِيِّهِ فَمُداراةُ النّاسِ. وَ أَمَّا السُّنَّةُ مِنْ وَلِيِّهِ فَالصَّبْرُ فِى الْبَأْساءِ وَ الضَّرّاءِ.مؤمن، مؤمن واقعى نيست، مگر آن كه سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پيامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پيغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر كردن در زمان تنگدستى و پريشان حالى است.
۱۳۹۷-۱۱-۱۸

جمعی از دانش‌آموزان غیرایرانی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند

جعی از دانش‌آموزان غیرایرانی با 10 ملیت مختلف به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
به گزارش پرتال اماکن متبرکه وامور زائرین وبه نقل از خبرنگار آستان نیوز، سرپرست این گروه در حاشیه این تشرف اظهار کرد: بیش از 28 نفر از دانش‌آموزان مسلمان دختر از کشورهای عراق، پاکستان، هند، استرالیا، کانادا و ... در قالب اردوی زیارتی به حرم مطهر رضوی مشرف و ضمن بازدید از اماکن مختلف این باگاه منور از برنامه‌های فرهنگی مذهبی حرم مطهر رضوی نیز بهره‌مند شدند.
نرگس حشمتی افزود: این دانش‌آموزان پس از زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه(س) در قم، به مشهد آمدند و پس از توفیق زیارت و کسب فیوضات معنوی، از ویژه برنامه‌هایی که به همت مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی در رواق دارالرحمه حرم مطهر رضوی برای آنان تدارک دیده شده بهره‌مند شدند.
حشمتی ادامه داد: این افراد ضمن بازدید از کتابخانه و موزه مرکزی و موزه فرش آستان قدس رضوی و حضور در مهمانسرای حضرت رضا(ع) در جلسات پرسش و پاسخ به زبان انگلیسی، نمایش فیلم معرفی حرم مطهر رضوی به زبان انگلیسی حضور یافتند و در پایان مراسم نیز از سوی مدیریت امور زائران غیر ایرانی محصولات فرهنگی و بسته‌های متبرک به این گروه اهدا شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود